Právě se nacházíte: Úvodní stránka | WebHosting
WebHosting

WebHosting

Základní webhosting včetně domény pro malé i střední projekty nabízíme nyní za 499 Kč/ročně.

Profesionální webhosting a registrace domén

V ceně je neomezený počet emailových schránek a aliasů. Kapacita jednotlivých schránek se dělí o prostor vyhrazený pro poštu. Pokud je v rámci základního programu požadavek na vytvoření 10 schránek, každá bude mít kapacitu 250MB. Zvětšení schránek nebo webového prostoru je možné dokoupením kapacity o násobky 250MB. Poštovní server pro komunikaci s emailovými klienty využívá standardní protokoly POP3 a SMTP. Poštu je také možné ovládat pomocí webového rozhraní internetového prohlížeče. Veškerá pošta je kontrolována na přítomnost virů a je aktivována antispamová kontrola pomocí černé a bílé listiny a učícím se bayesovským filtrem.

Webhostingový prostor lze také využívat pro ftp přenos velkých souborů. Na požádání může být vytvořen oddělený prostor pro přenos velkých souborů, který je vhodné vytvořit z důvodu bezpečnosti. Webhosting je vždy nastaven dle individuálních potřeb a jsou podporovány veškeré skriptové a databázové platformy provozované pod operačními systémy Linux a Windows. Veškerá data jak na webových tak emailových serverech jsou denně zálohována do prostoru mimo servery. Při převodu stávající domény získáte webhosting na 24 měsíců zdarma!

Každý uživatel našich webhostingových programů má k dispozici také podrobné statistiky, ve kterých mimo jiné získáte detailní přehled o návštěvách webových stránek. Mimo standardního počtu návštěv jsou zobrazovány konkrétní údaje o návštěvách webu, grafické rozložení přístupů v čase.

Cena za NO LIMIT webhosting: 25 Kč/měsíc.

Webhosting a registrace domény nyní jen za 499 Kč/ročně

Doporučujeme navštívit související stránky: reference | ceník | kontakt | linkbuiding

Uvedené ceny jsou bez DPH.


_________________________________________________________________________________________

Copyright © 1997 - 2024 ALF webmaster
Všechna práva vyhrazena - all rights reserved.

náš TIP: facebook | ALF.cz

TOPlist